Вітаю Вас, Гость! Реєстрація RSS

Четвер, 25.04.2024
Головна » Статті » Мои статьи

Про мемориал Макарова
Этот турнир чуть был не пропущен нами, го все таки вовремя опомнились и на второй матч на турнире против дубля Княжей смогло приехать поддержать Рось 11 щщей.Вот отчет про этот матч от bc:
Ось і відбувся перший у цьому році виїзд фенс угруповування BWG і уйопків із BWG. Приймаючи до уваги день і час початку зустрічі чорно-білих, виїзд набув статусу напівповноцінного. Понеділок, Київ,12:00…переважна більшість Ультрас ФКР не змогла приїхати до столиці через навчання й інший гімор вдома. Преше враження від місця проведення зустрічі – куди ми попали?! Це ж столиця! Скрізь вода, вода, лише одна вода. Відсутність трави та розмітки на полі.
Гра почалася із затримкою в 10 хв через тренера гостей/ Княжа2/. Зважаючи на погодні умови, перша половина гри проходила в позиційній боротьбі в ценрі поля, яку, можна сказати, молоді хлопці з Росі виграли. Чорно-білі скрізь встигали за суперниками і не давали змоги вдарити по воротах Івана Фельди
Дочекавшись на приїзд переважної части білоцерківських суппортерів і зайнявши місця на «трибунах», ми потроху почали роздуплятися після зимової сплячки і заряджати. Було помітно, що це дуже складний процес. Для прискорення цього процесу було використано піротехніку та «голий торс». Певно, відчувши нечисленну підтримку, наші хлопці забігали швидше й ефективніше, гра вже проходила на половині поля Княжої. І ці старання виявилися не марними – в штрафному майданчику Княжої2 був збитий наш гравець. Пенальті влучно був реалізований гравцев під №8(хм,цікаво,хто це був?!). після забитого гола темп гри дещо упав, тай поле вже не було придатне для гри в футбол…
З таким рахунком й завершилася друга гра ФК Рось на меморіалі Макарова…
Приємно вразили гравці нашого клубу,подякувавши нам, хлопцям із BWG, за палку підтримку.
Фото буде додано трохи пізніше:)

Все тільки починається!!!
На следующий день проходила игра с пивоварами, но никто не выразил желания прибыть.
Матч закончился со счетом 1-0 в пользу пивных.
24.01 четверг 12.00 Чапаевка Рось - Грань 3:4
в отличии от матча с Княжей2 поле было отличным. Искуственный газон, разогретый матчем Нафком - Арсенал-2(киев).Первыми счет открыли эти мутные селюки с Грани подав угловой с левого фланга, Фельде мастерство не показал. Следующий гол был как две капли похож на предыдущий: Клешня в борьбе с жирной 19 команды соперников отпускает мяч на угловой, а гости видимо надрочились их пробивать и счет с 0-2.
Вот тут то и пришло чувство, что это конец.
но интригу в матче сохранили два гола наших парней:пенальти Тыныныка и гол Олейника под самую завесу первого тайма. 2-2 перерыв.
на второй тайм Рось вышла без Фельде,который в перерыве получив немного от тренеров пошел греть булки в автобус. в общем второй тайм был похож на первый: много борьбы иногда даже жесткой, в основном работали против нашего капитана 5 номера Тыныныка Анатолия. но все таки наша команда вышла вперед после штрафного в исполнении Олейника, который послал кожаного прямо в сетку и ниипет.
но под конец матча с небольшим интервалом было пропущено два мяча, что поставило огромный стрейтерский крест на участии нашей команды в дальнейшем розыграше этого почетного европейского турнира элитного класса.
Будем ждать и верить в новые победы нашей Роси в следующих матчах, так как 20 лет команде исполняется в этом году и такую дату надо провести как подобает, но без свинства.

Категорія: Мои статьи | Додав: Hitler (25.01.2008) | Автор: Adolf E W
Переглядів: 1479 | Коментарі: 1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.